Trampki, czyli wspomnienie dzieciństwa, które nosimy na co dzień

Irena

Pamiętasz jeszcze konieczność zmieniania butów w szkole? Na pewno! I jakie buty wtedy nosiłaś? Trampki? Być może! Wiele osób decydowało się wówczas na to obuwie, ponieważ było lekkie, wygodne, a jednocześnie pozwalało na wygodną zabawę, kiedy tylko chciałaś. Bieganie po szkolnym korytarzu albo boisku, wygłupy z koleżanki i kolegami, a może gra w klasy lub w gumę? Właśnie to są uroki dzieciństwa, związane z trampkami.

Wspomnienie, które wróciło do mody

Jednak obecnie trampki to nie tylko wspomnienie najmłodszych lat i szkolnych wygłupów. To także buty, które wróciły do łask i stały się codziennymi towarzyszami największych wyzwań i najbardziej pracowitych chwil. Na pewno pamiętasz, jak w pewnej chwili zawitały na plakaty, billboardy i do telewizyjnych reklam. Nie dało się ich przegapić.

Od tej pory trampki towarzyszą nam praktycznie cały czas i nieustannie pojawiają się ich nowe modele. Nic dziwnego, że możesz chcieć kupić kolejną parę dla siebie. Z całą pewnością masz z tymi butami wiele miłych skojarzeń, które warto podtrzymywać. A poza tym nadal są tak samo wygodne, jak wtedy, kiedy miałaś dziesięć lat. I choć najpewniej już nie biegasz z koleżankami po podwórku (choć może biegasz za swoim dzieckiem?), wciąż są sytuacje, w których po prostu potrzebujesz wygody.

Wygoda to hasło 2023 roku!

Komfortowe ubrania i komfortowe buty. Właśnie na to stawiamy w 2023 roku, więc i ty nie powinnaś się wahać przed zakupem takiego rodzaju obuwia, które będzie dla ciebie najbardziej wygodne. Trampki damskie bez wątpienia należą właśnie do tego rodzaju butów, ponieważ są wyposażone w płaską (zazwyczaj) podeszwę, która może, ale nie musi posiadać wyraźnie odznaczającego się obcasu.

Zobacz też:  Sukienka na wesele dla mamy – jakie kroje i kolory będą odpowiednie?

Niezależnie jednak od tego, płaska podeszwa sprawia, że są one doskonałe na wszystkie okazje. Nawet wtedy – albo zwłaszcza wtedy! – gdy wiesz, że czeka cię wiele godzin chodzenia po mieście, załatwiania spraw, albo długi spacer po lekkim terenie, będą dla ciebie najlepszym wyborem. Dlatego zdecyduj się na nie zawsze, gdy wiesz, że to będzie dzień pełen aktywności i kroków.

Wyższa czy niższa cholewka?

Jakie buty lubisz najbardziej? Preferujesz te, które mają wysoką cholewkę, czy może raczej stawiasz na obuwie z niską cholewką? Niezależnie od tego, co jest twoim faworytem, w trampkach znajdziesz oba rodzaje kroju. Możesz dosłownie wybierać i przebierać w cholewkach, które będą kończyć się przed kostką i mieć głębokie wycięcia, sięgną pod samą kostkę albo wejdą na łydkę. W zależności od tego, co preferujesz, na pewno znajdziesz dla siebie idealny model.

Kolory, wzory i dodatki

Być może masz dość stonowanych, ponurych butów. Nie urzekają cię już brązowe ani czarne cholewki wykonane ze skóry, naturalnej albo sztucznej? Jeśli tak, trampki pomogą ci wprowadzić odmianę w twoim życiu. Znajdziesz wśród nich innowacyjne modele pełne ozdób, kolorów i charakterystycznych wzorów. Są tak bardzo urozmaiconymi butami, że nigdy nie będziesz się z nimi nudzić.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też