Pielęgnacja

suche pięty

Suche pięty – sposoby na ich nawilżenie!

Sucha skóra na na stopach, w tym przede wszystkim na piętach jest wynikiem przede wszystkim skutkiem braku lub niewłaściwej pielęgnacji. Zazwyczaj nieodpowiednia pielęgnacja wiąże się ze zbyt małą regularnością zabiegów pielęgnacyjnych lub stosowaniem nieodpowiednich preparatów kosmetycznych.

krem na pękające pięty z mocznikiem

Krem na pękające pięty z mocznikiem – dlaczego działa?

O pięty trzeba dbać. Tylko wtedy będziemy się cieszyć gładką i miękką skórą na stopach. Krem na pękające pięty z mocznikiem ułatwi nam tę codzienną pielęgnację. Mocznik w preparacie może mieć jednak różne stężenie, i tym samym także właściwości. Dowiedz się, jakie stężenie tego składnika możemy znaleźć i wybierz najlepsze dla siebie.

ozdoby na stopy

Ozdoby na stopy – co warto wybrać?

Ozdoby na stopy pozwalają nadać im piękny wygląd, co jest szczególnie ważne oczywiście w przypadku sezonu letniego i noszenia odkrytego obuwia. Na co warto postawić? Możliwości jest wiele.

usuwanie naskórka z pięt

Usuwanie naskórka z pięt – jak to robić?

Regularne pielęgnowanie stóp przynosi doskonałe efekty. Każdy może mieć zadbane pięty. Wystarczy skorzystać z poniższych podpowiedzi. To właśnie dzięki nim pielęgnacja stóp będzie prosta i przyjemna. A efekty będą widoczne od zaraz.

domowy pedicure

Domowy pedicure – jak go wykonać?

Domowy pedicure, jeśli będzie wykonany starannie i z uwzględnieniem wszystkich potrzebnych działań, może dać nie gorsze skutki niż profesjonalny. Warto dowiedzieć się, jak zrobić go krok po kroku.